.


דף הבית >> מאמרים >> סדנאות תיפוף




לכל אירוע, יום כיף ויום גיבוש - סדנאות תיפוף

שלא כמו סדנאות בישול, למשל, הדורשות יכולות מסויימות ובעיקר חיבה לתחום,סדנאת מתופפים מתאימות לכל אחד ואחת מגיל ארבע ומעלה. סדנאת מתופפים לא מחייבות ידע קודם, או ניסיון וגם לא בעלות על כלי נגינה וזו אחת הסיבות שהן מבוקשות באירועים, בימי גיבוש ובימי כיף.
סדנאות תיפוף אפשר לשלב בכל סוג אירוע – כאטרקציה מרכזית, או כחלק מיום שלם, או פעילות נושא כמו מוסיקה, או תרבויות. במהלך סדנאות תיפוף לומדים המשתתפים – לא רק כיצד לתופף, סוגי מקצבים ואילו צלילים ניתן להפיק מהכלים, אלא גם להכיר את הכלים עצמם ולפעמים גם כיצד הם נבנו.
עוד אפשר לקיים סדנאות תיפוף הכוללות סיפורים הקשורים לתופים וכן להכיר תרבויות דרך כלי ההקשה שלהן. ישנן סדנאות תיפוף המציגות בפני הנוכחים כלי הקשה דרום אמריקאיים, תופים אפריקאיים וכמובן דרבוקות (שמקורן במזרח התיכון) והמפעילים מכירים למשתתפים גם את המקצבים האופיניים לכל תרבות.
סדנאות תיפוף יכולות גם להתבסס על שירים מוכרים ובכך לשתף לא רק את המתופפים עצמם, אלא את כל הנוכחים במקום. כאשר מתקיימות סדנאות תיפוף באירוע, או ביום כיף, כמעט בעל כורחם מוצאים עצמם הנוכחים מתנועעים לפי הקצב ואפילו רוקדים מסביב וליד המתופפים. אבל לקיומן של סדנאות תיפוף יתרון חברתי חשוב נוסף והוא אלמנט הגיבוש.

מעסיק המבקש לארגן ימי גיבוש לעובדיו,
מעדיף פעמים רבות לשלב סדנאות תיפוף כפעילות מגבשת ומהנה כאחד ותמיד בהצלחה אדירה. כל מי שמשתתף ביום בו מתקיימות סדנאות תיפוף לוקח חלק בפעילות המחייבת עבודת צוות ושיתוף פעולה, אבל לא מהסוג המעיק, אלא מהסוג המשחרר והמהנה. החוויה שמעניקות סדנאות תיפוף למשתתפים משאירה רושם עז למשך תקופה ארוכה ולכן יתרונן הרב של סדנאות תיפוף בימי גיבוש וכיף לעובדים וחברות.
כמובן, קיומן של של סדנאות תיפוף באירועים וחגיגות הוא תמיד שילוב מנצח ולא משנה אם מדובר באירוע רב משתתפים, או מצומצם.

 סדנת מתופים
הופכות את האורחים למשתתפים פעילים באירוע ומבטיחות שהמחמאות יזרמו עוד ימים רבים לאחר מכן ואם מדובר באירוע המיועד לילדים ונוער, אז סדנאות תיפוף הן הבחירה הטובה ביותר והבטוחה ביותר.
חשוב לוודא שמי שמפעיל סדנאות תיפוף הוא מקצועי ובעל ניסיון ומגיע עם המלצות, שכן לא כל אחד יכול ויודע לארגן סדנאות תיפוף באופן משביע רצון. אפשר אפילו לבקש להגיע לאירוע לדוגמא ולבחור סדנאות תיפוף לאחר התנסות והתרשמות.

סדנת מתופפים


 

.סדנאות תיפוף לילדים
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס

                       קצבבה מעגל מתופפים לילדים, אירועים בקצב התף     0505563796        e-dror@zahav.net.il                              

ecpm - קידום אתרים

                                                              

מעגל מתופפים לימי הולדת | מעגלי תופים לגיל הרך והגנים | מעגל מתופפים לקיטנות |
מעגל מתופפים להעשרה בבתי ספר | הפעלות לבתי ספר

 



 
לייבסיטי - בניית אתרים